Jak podpořit imunitu vašeho psa?

 

V chladném a sychravém počasí neochrání organismus vaše psa pouze jeho srst. Podávejte mu preventivně doplňky stravy Sir Anton's Secret Vet a předcházejte tak oslabení jeho imunity a vzniku následných nemocí.

To, že je u vašeho parťáka něco v nepořádku se projevuje sníženou obranyschopností. Pejsek trpí na chronické virózy, infekce, má žaludeční potíže, kožní vyrážky, je na něm vidět silná únava nebo odmítá stravu. Váš mazlíček si nechce si hrát jako obvykle a může být skleslý až mrzutý.

 

0945_SirAntons_zav-krab+plato

 

Imunitu je vhodné podporovat během celého života, i když některá období jsou rizikovější. Štěňata jsou mnohem náchylnější k nemocem a teprve budují svou obranyschopnost. Stejně tak náchylní jsou staří psi nebo psi v období rekonvalescence po úrazu nebo prodělání nemoci. Velkou zátěž pociťují také při velkých sportovních výkonech jako canicross či psí biatlon.

Udržovat pejskův organismus v dobré kondici můžeme různými způsoby. Základem je, aby prostředí a především pelíšek nebo bouda ve které spí, byla čistá a suchá. Pejska nechávat pravidelně očkovat proti nemocem, které doporučí váš ošetřující veterinář. Nepřetěžovat ho a dopřát mu dostatek odpočinku. Pes by měl dostatečně spát, nevystavujte ho příliš hluku (například z rachejtlí). Stres totiž zvyšuje hladinu hormonu kortizol, který aktivitu imunitního systému potlačuje. Pro psa je stejně důležitý odpočinek jako pravidelná aktivita, ta by ovšem měla odpovídat jeho kondici, zdravotnímu stavu a stáří. Pohyb posiluje imunitu a jeho nedostatek vede k přibírání a nadbytek tukové tkáně zhoršuje nejen psychický stav psa, ale také podporuje vznik zánětu. Pravidelně mu přidávejte do stravy vitamíny a kvalitní doplňky stravy jako Sir Anton's Secret Vet.

 

0918_SirAntons_krab-leva

 

Sir Anton's Secret Vet z Macy peruánské podporuje imunitu psů, koček a koní. Zajistí vašemu mazlíčkovi kvalitnější a delší život. Snižuje stres a navrátí parťákovi radost ze života. Tento 100% přírodní produkt zmírňuje psychické problémy zvířat, zvyšuje odolnost organismu, podporuje léčbu nadváhy a obezity a zlepšuje rekonvalescenci po kastraci a nemoci.

 

 

200x100_koupit

Zpět do obchodu