Kvalitní výživa je pro stárnoucí psy důležitá

 

S přibývajícím věkem vašeho mazlíčka se také mění jeho nutriční nároky. Přechod na krmivo odpovídající jeho potřebám a kvalitní doplňky stravy, jsou jedním z preventivních opatření, které mu můžete dopřát. 

Kvalitní a vyvážené krmivo by mělo být bohaté na vitamíny, lososový olej, antioxidanty, kvalitní proteiny a také zdroj vlákniny. Krmivo musí být lehce stravitelné, aby nedocházelo ke komplikacím při jeho zpracování. Při potížích se doporučuje podávat krmivo v menších dávkách a v kratších intervalech. Při výběru krmiva se raději poraďte s vaším veterinářem, který zná zdravotní stav vašeho mazlíčka.

0918_SirAntons_krab-leva

Nároky na kvalitu živin, vitamínů a minerálů stoupají, ale potřeba energie klesá. Pejsek by proto neměl dostávat více kalorií, než může spálit. Zvláště u starších psů je nadváha rizikovým faktorem, protože psi jsou poté mnohem náchylnější k onemocnění srdce, kloubů nebo diabetu. A právě doplněk Sir Anton's Secret Vet z Macy peruánské vám s udržením zdravé váhy vašeho psa účinně pomůže.

Vhodné je také jedenkrát ročně podávat doplňkovou výživu pro udržování zdravého kloubního aparátu. Nutné je také pořídit takové krmivo, které prospívá chrupu vašeho psa. Vašemu mazlíčkovi byste měli pravidelně kontrolovat zuby, zda nemá zánět a v případě potřeby nechat odstranit zubní kámen u veterináře.

0945_SirAntons_zav-krab+plato

Seniorní věk může být pro vašeho psa náročný, ale zároveň radostný. Snažte se mu poskytnout vše, co je ve vašich společných silách, s ohledem na jeho tělesné potřeby, zpomalený životní rytmus a energetické možnosti. Sir Anton's Secret Vet může hrát velmi významnou roli v udržení kvalitního života a zdraví vašeho psa. Receptura z Macy peruánské udržuje vašeho psa v lepší psychické kondici, předchází obezitě a zlepšuje jeho imunitu. Užijte si s vaším psem báječný život tak dlouho, jak to jen bude možné.

 

 

200x100_koupit

 

 

Zpět do obchodu