Léčivé účinky Macy peruánské u zvířat

 

 

Bylinu Maca (peruánský ženšen) můžeme díky svým jedinečným vlastnostem zařadit mezi superpotraviny. Patří mezi nejstarší byliny na světě a roste výhradně v Peru, v chladných plošinách And s nadmořskou výškou až 5000 metrů nad mořem. Její blahodárné účinky začali využívat staří Inkové pro podporu energie, duševní pohody a libida.

Samotná plodina, přesněji její kořen, se podobá ředkvi nebo řepě, má ořechovou chuť a vůni podobnou karamelu. A právě v kořenu jsou obsaženy všechny živiny, minerály a vitamíny. Obsahuje vysoké množství aminokyselin, vitaminy B1, B2, B6, C a E a stopové množství vápníku, železa, zinku, draslíku, jódu a hořčíku. Mezi další účinné látky patří saponiny, třísloviny, steroly, uhlovodany a vláknina.

Nejprve byla využívána především lidmi jako afrodiziakum ve formě prášku, který se přimíchá do jídla. Avšak bylo prokázáno několik pozitivních účinků při užívání u zvířat. Proto jsme vyvinuli Sir Anton's Secret Vet, 100% přírodní doplněk stravy z macy pro psy, kočky a koně, který dokáže vyřešit nejrůznější zdravotní obtíže s kterými se mohou potýkat.

 

 

0945_SirAntons_zav-krab+plato

Zmírňuje psychické problémy zvířat jako stres, úzkost, deprese a vyrovnání se se strachem. Pomáhá při chronické únavě a dodá organismu sílu a vitalitu. Posiluje imunitu a pomáhá při léčbě chorob spojených s oslabením organismu, podporuje růst svalové hmoty a celkovou vytrvalost. Účinné terapeutické výsledky byly také dosaženy při léčbě respiračních chorob, revmatismu nebo krevního tlaku. Známý je také její povzbuzující účinek na metabolismus a proto je vhodná jako podpůrný prostředek při snižování nadváhy. Zvyšuje nárůst energie, což znamená více spálených kalorií. Zlepšuje rekonvalescenci po kastraci, kdy chovatelé zaznamenali rychlejší a bezproblémové hojení ran. A pomáhá řešit problémy spojené se zabřeznutím fen.

Sir Anton's Secret Vet je doplněk stravy, který užívají zvířata ve formě tablet. Složení se skládá především z Macy a bylo upraveno a vylepšeno tak, aby odpovídalo zvířecím potřebám a specifikům jejich zažívání. Sir Anton's Secret Vet je tak pro organismus vašeho psa, kočky nebo koně dostatečně šetrný a zároveň maximálně účinný.

 

 

 

200x100_koupit

Zpět do obchodu