Časté dotazy

Pro koho je Sir Anton's Vet určen?

Sir Anton's Vet je schválen pro léčbu a podporu zdraví psů, koček a koní.

 

Je to bezpečný přípravek?

Ano. Sir Anton's Secret Vet je Ústavem pro státní kontrolu veterinárních biopreparátů a léčiv (ÚSKBL) schválen a registrován jako bezpečný veterinární přípravek.

 

Jaké jsou vedlejší účinky přípravku?

Doposud jsme neregistrovali žádnou negativní referenci.

 

Jaké zdravotní problémy pejska pomůže vyléčit?

Nemusí se vždy jednat jen o zdravotní problém. Sir Anton's Secret Vet zlepšuje celkovou vitalitu i fertilitu zvířat. Zaznamenány jsou také pozitivní účinky při léčbě psychických problémů zvířat, obezity nebo obtížně hojitelných ran.

 

Jak dlouho léčba trvá?

Přípravek Sir Anton's Secret Vet je vhodné užívat preventivně. V případě řešení konkrétního zdravotního problému, v závislosti na velikosti zvířete a závažnosti zdravotního problému, zaznamenáte první výsledky cca za týden až jeden měsíc.

 

Jak dlouho mi balení vydrží?

Toto je velmi individuální a záleží zejména na velikosti zvířete. Nejmenší balení obsahuje 30 tablet. Dávkování pro malá psí plemena je 1/2 tablety denně, pro středně velká plemena 1 tableta denně, pro velká plemena 2 tablety denně a pro koně 4 tablety denně. 

Nejmenší balení vám tak vydrží od 2 týdnů až 2 měsíce, v závislosti na velikosti zvířete.

 

Mohu přípravek užívat také?

Můžete, určitě vám Sir Anton's Secret Vet neublíží, ale pro lidi je určen a pro užívání schválen přípravek Sir Anton's Secret

 

Kdo je Sir Anton?

Prof.Dr.Sir Anton Jayasuriya je zakladatelem mezinárodní organizace Medicina Alternativa International (MAI), která si klade za cíl definovat globální strategii pro preventivní medicínu a veřejné zdraví, jako protipól moderní farmaceutické léčbě. Tato strategie zahrnuje kompletní poznatky klasické i tradiční medicíny. V současné době jsou členy MAI zástupci 106 zemí světa.

Prof.Dr.Sir Anton Jayasuriya je autorem 97 odborných knih o léčbě z mnoha oblastí medicíny. Vyškolil více jak 35.000 lékařů, klinických pracovníků a odborníků ze 127 zemí svět, které seznámil s vyučovacími metodami alternativní medicíny.

V roce 1982 se stal nositelem ceny Spojených národů za humanitu v medicíně. Generální sekretář OSN Kofi A.Annan mu v roce 2007 udělil in memoriam vyznamenání United Nations Millenium Award za jeho celoživotní přínos humanitě.

 

Co je Maca?

Maca je prastará bylina přezdívaná také královna peruánských And. Maca patří mezi jednu z nejstarších bylin na světě. Využívali ji už starověcí Inkové pro své blahodárné účinky.

Současný vědecký výzkum potvrdil její výrazný účinek na zlepšení fyzické i psychické výkonnosti a odolnosti, prodloužení života, dodání energie a především má významný vliv na reprodukční zdraví. Maca je 100% bezpečná bez vedlejších účinků.

Kořen macy obsahuje:

  • vysoké množství aminokyselin, zejména esenciálních, které si tělo nedokáže vytvořit samo,
  •  vitamínů B1, B2, B6 
  • vitamín C a E 
  • stopových prvků a minerálů jako vápník, železo, zinek, draslík a jód nebo hořčík
  • další účinné látky mezi které patří saponiny, třísloviny, steroly, uhlovodany a vláknina

 

 

 

Zpět do obchodu