Zkušenosti chovatelů

Pumi
 
Border Kolie, Pumi 16 let a Holka 10 let
 

Máme doma dvě border kolie důchodkyně. Matku a dceru. Zatímco matka Puminka ve svých mladých letech závodila velmi úspěšně v dogfrisbee (Mistryně Evropy v minidistance), její dcera Holka plnila funkci aktivního rodinného parťáka. Puminka oslavila neuvěřitelných 16 let života, Holce táhne na 10 let.

Zatímco Puminka celé dny prospí, je schopná odkráčet na malou procházku, kde se zapomíná a chodí velmi pomalu, Holka je stále aktivní, na procházkách běhá, ale celkově se její kondice poslední rok zhoršila. Navíc působí smutně. Obě jsou stále s velkým apetitem, klinicky zdravé, krom slabšího Puminky srdíčka, ale to už nikdo nespraví.

Přes kamaráda jsme se doslechli o podpůrných tabletkách pro staré psy Sir Anton´s Secret Vet a rozhodli jsme se vyzkoušet na Holce. Po cca čtyřech dnech nastaly změny. Holka ožila! Začala opět vyhledávat na zahradě hračky a být veselá.

Nedalo nám to a přikoupili jsme balení i pro Puminku. Navzdory tomu, že v jejím věku zázraky nečekáme... Osm dní se nic nedělo a pak se to stalo. Puminka na procházce zrychlila, dokonce sama popoběhla, přinesla klacíček (v 16 letech!), navíc máme pocit, že i lépe slyší nebo vnímá (reagovala na auto u silnice, což tak 2 roky nedělá). Půlhodinovou procházku si hezky užívá a zase víc čuchá.

Takže zázraky se sice nedějí, ale Sir Anton´s Secret Vet na nás fungoval velmi dobře a naše dvě důchodkyně doporučují.

 

Beata Štýbrová, majitelka časopisu Psí sporty

www.psisporty.cz

 


 
 
PŘED_2
 
Australský ovčák Shadow, 2 roky
 
 
Anton Pets pomáhá v praxi! Jaká byla první změna, kterou jsem vypozorovala? Shadow nechtěl poslední dobou žrát v cizím prostředí. V Chorvatsku se skoro vůbec nenajedl a na frisbee závodech také moc ne. V srpnu jsme pak byli na agi závodech, kde snědl všechno, co mu do misky přišlo!
 
Když jsem narazila na přípravek Sir Anton´s Secret Vet, pročetla jsem si detailně stránky, zjišťovala jsem si informace o doplňku stravy. A pak už jen začala přidávat do krmení. Byla jsem neskutečně překvapená účinkem, po pár týdnech užívání jsem pocítila, že má Shadow i více energie, možná až příliš.:-)
 
Proto si myslím, že úžasný účinek musí mít doplňky u psích seniorů, nebo u psů v extrémní zátěži! Další zlepšení se dostavilo přibližně po měsíci užívání a to kvalita srsti, hustá a lesklá. Doplněk je skvělý pro psí organismus, psychiku a pro lepší soustředění. Za nás určitě více energie, krásná srst a zvýšená imunita, přechod mezi létem a podzimem jsme zvládli úžasně. Děkujeme za péči @antonpetscz ! ????
 
Vanessa Toušková
 

 

300x300_baset

 

Baset, 13 let 

 
Mám 13 roků starého psa baseta. Asi před rokem prodělal torzi žaludku a 3 měsíce poté infarkt míchy, kdy ochrnul na zadní nohy. Ze všeho se nakonec dostal. Byl ale poněkud neklidný a bojácný. Přestali jsme ho krmit granulemi kvůli špatné snášenlivosti a zvěrolékař nám kvůli tomu doporučil nějaké doplňky stravy (vitamíny).
 
Na internetu jsem se dočetl o výrobku Sir Anton's Secret Vet, který byl určený zejména pro starší psy a rozhodl jsem se, že ho vyzkouším. Objednal jsem si tedy na zkoušku 1 balení a už po prvním týdnu jsem zaznamenal pozitivní výsledky. Pejsek začal být více přítulný, už se tolik nebál a celkově byl veselejší a spokojený. Poté už jsem neváhal a objednal rovnou 4 balení výrobku, což mi vystačí cca na 4 měsíce užívání (dostává 1 tabletu denně). Zároveň se mu zlepšila koordinace pohybu a soustředěnost.
 
Výrobek Sir Anton's Secret Vet zaručeně přispívá k lepšímu a kvalitnějšími životu vašeho mazlíčka. Působí právě tam, kde je potřeba. V závislosti na problému či nedostatku zvířete mu i může prodloužit život. Doporučuji všem. Michal Sabo

 


 

5

 

Voříšek Max, 17 let

 

Ahoj, já jsem Max, klasický voříšek. A ne, už nejsem fešák, ale co byste chtěli, je mi 17 let a poslední 3 roky trpím epilepsií. Už mám nárok na to být trochu sešlý. Ale furt jsem tu a dělám radost své paničce, která se snaží mi vše ulehčit.

V září jsem začal užívat přípravek Sir Anton's Secret Vet a od té doby mám chuť objevovat nové a nové fenky v okolí. A hlavně od září jsem neměl jediný záchvat, který jsem do té doby dostával cca 1-2x do měsíce a jsem celkově klidnější. Takže ano, na kráse mi přípravek moc nepřidal, ale jinak všem vřele doporučuju, fakt je mi po něm o kus lépe.

 


 


300x300_boboPŘED PŘED_1 

 

Bobó

 

Náš Bobó trpěl před rokem urputným ekzémem na břiše. Na veterinu jsme chodili několik měsíců, střídali různé léky (antibiotika, Betadine roztok....). Ekzém se během léčby vždy na chvíli zlepšil, ale po pár dnech opět objevil. Asi po půl roce jsme veterinu vzdali a na doporučení našich známých vyzkoušeli přípravek Sir Anton's Secret Vet.

Přiznám se, že jsme tomu s manželem moc nevěřili, a nad poměrně vysokou cenou jsme chvíli váhali. Dnes, po cca dvouměsíčním užívání tohoto přípravku má Bobó břicho čisté a fotografie asi nepotřebují více komentáře.

Přípravek mohu jen a jen doporučit!!! 

 

 
 
 
300x300_betynka_belinka
 
 
 Bígl Batinka, 8 let
 
Naše celá rodina užívá humánní tablety Sir Anton's Secret Ve a jsme všichni velmi spokojeni. Do naší rodiny patří i dvě fenky bígla Batinka (8 let) a Belinka (5 let). Naše psí holky mají obrovský a někdy zvláštní apetit.
 
Batinka na podzim měla velké zdravotní problémy. Snědla 9 pytlíčků od bonbonů, následovalo zvracení, neprůchodnost střev, operace a  kapačky. V té době mi pan Petr Tichý doporučil tablety Sir Anton´s secret Vet.
Z našeho "tělnatého" pejska, který vždy byl spíše pejsek gaučový, kterému, když jsem hodila míček, tak ho šla schovat, abych už ji ho neházela, se stal štíhlý, veselý a živý pes..
 
Batinka naši mladší Belu stále provokuje ke hrám a dovádění... Kdokoliv vidí Batinku, tak se ptá, co jsme s ní udělali, že je to úplně jiný pes...Už se těším, až na jaře, po konzultaci s panem Tichým, uděláme ozdravnou kuru tabletami Sir Anton´s Secret Vet i naší kobylce Noře, která trpí nepříjemnou letní vyrážkou (svědění kůže přenášené larvami much).
 
Věřím, že jí to pomůže, stejně jako naší fence.
 

 

 

1

 

Pudlík Jenny, 16 let

 

Jenny jsem si přivezla z útulku přesně před 15ti lety. Poslední dva roky se začala pravidelně při spánku pomočovat. Nejdříve jsem si myslela, že to je prostydnutí, pak jsem zkoušela i lékaře, ale ten mi jenom řekl, že je to stářím a poslal nás pro psí pleny.

Když jsem začala aplikovat Antonpets – každý den jenom půlku tabletky – tak jsem byla až překvapená, jak rychle se výsledky dostavily. Nakonec jsem začala pravidelně tabletu drolit do jídla, aby ji přirozeně snědla a postupně jsem sledovala, jak mi ožívá před očima. Nejenom, že už se vůbec nepomočuje (bez ohledu na počasí), ale je veselejší a jakoby mi omládla.

 

Eva Čejková - zakladatelka ŽENY s.r.o.

 


 

 

 

6

 

Voříšek Ája, 13 let

 

13letá Ája byla již nějakou dobu jen "gaučák". Měla ráda svůj klid a ven chodila jen na nezbytně nutnou dobu pro venčení. Po dvou dnech užívání tablet Sir Anton's Secret Vet ožila. Najednou měla chuť zůstat venku déle a na delší procházce. Byl z ní zase veselý a hravý pes, který doráží a chce si hrát. Dokonce přibrala několik málo desítek gramů, což potřebovala. Je zase plná energie.

Dlouhou dobu měla Ája na těle 2 bulky. Menší zmizela po 14 dnech a větší je neznatelná. Zlepšila se i její srst, která je nyní lesklejší.

Jsem ráda, že zvířecí tablety fungují stejně dobře jako ty lidské :-)

 


 

 

7


Francouzský buldoček Wicky, 13 let

 

Wicky se narodila 28.9.2005. Její start nebyl zrovna nejlepší. Již v prvních dnech jsme u ní totiž museli řešit zánět ve střevech, podvyživenost a špatnou kůži kvůli špatné péči od chovatelky. 

V necelém roce ji pak byla diagnostikována dysplazie kyčelních kloubů (DKK) – na jednom kloubu stupeň 3 a na druhém stupeň 4. V té době nám bylo doporučeno hlídat váhu a podávat doporučené léky. Lékař nám také řekl, že kolem 6 roku bude asi již hodně trpět bolestmi a možná nebude ani moc pořádně chodit.

K doporučeným lékům na DKK jsme ji zároveň nasadili i doplněk stravy Sir Anton´s Secret Vet. Po celou dobu byla na prémiových granulí a občas dostávala i psí pamlsky a ovoce a zeleninu. Přesto jsme vždy hlídali stravu. Stejně tak jsme dodržovali pravidelný pohyb. Postavu měla vždy velmi vysportovanou a na pravidelných prohlídkách byl její lékař vždy udiven její fyzičkou a svaly, které měla. Nikdy neměla problém ujít delší trasy, a dokonce i pár let závodila v coursingu.

Vše se zlomilo na přelomu roku 2013/2014, kdy jí byla potvrzena Coushingova nemoc. V důsledku toho výrazně přibrala v oblasti břicha a krku. Na tuto nemoc brala lék Vetoryl. Mezi další příznaky této nemoci patří i mimo jiné zvýšený příjem tekutin, kožní změny, slabé zadní nohy, letargie, neochota chodit na procházky a snížený zájem okolí. Všechny tyhle příznaky Wicky měla a dost nás to trápilo, jelikož do té doby byla velmi veselá, zvídavá a živá.

Wicky jsme dávali pravidelně lék Vetoryl v kombinaci doplňku stravy Sir Anton´s Secret a ještě jsme přidali vitamín B12. 

Nejvíce jsme bojovali se zmíněnou zvýšenou váhou, kdy byla hlavně hodně zavodněná. Její letargie a nechuť něco dělat se však zlepšila. Až v posledním roce jejího života už byla hodně unavená a spíše jen odpočívala. Přesto pořád čas od času vyhledávala naši společnost a byla ráda, že je s námi.

V našem okolí bylo také pár psů, kteří měli Coushinga, jejich majitelé byli vždy překvapení, že s ním naše Wicky dokázala bojovat tak dlouho.

Ačkoli je tato nemoc zlá, myslím si, že si Wicky poslední 4 roky svého života užila. Sice už neběhala a nevyhledávala dlouhé procházky, ale mohla chodit, a dokonce si užívala i společnost našich dvou dětí. Ano, poslední rok byl náročný, ale spíše hlavně pro nás jako majitele, kdy jsme ji museli věnovat mnohem větší péči a třeba ven jsme ji už museli odnést a zase přinést domů.

Wicky nás opustila 14.2.2018. Do posledního dne, do posledního dechu byla pořád tou naší malou, ztřeštěnou a ušatou Wicky.

Jsme přesvědčeni, že tablety Sir Anton´s Secret Vet měly obrovskou zásluhu na délce a kvalitě života naší Wicky.

 


 

 

8


 Jezevčice Verunka, 13 let

 

Naše Verunka nám zničehonic začala strašně otékat a pan veterinář nám navrhl její uspání. Prý má tak moc poškozené ledviny, že ji není pomoci. To jsme odmítli a rozhodli se vyzkoušet na doporučení našeho kamaráda tablety Sir Anton's Secret Vet.

Verunka spolkla dva dny po sobě jednu tabletu a začala močit. Všude a pořád. Zmenšila se na polovinu a po pár dnech vypadala stejně, jako dřív. Žila s námi ještě skoro celý rok a potom v klidu odešla. Jsme za ten rok tabletám ohromně vděčni.


 

 

9 

Emička, 5 let

 

Emičku už máme 5 let a milujeme ji nade vše. Kdykoliv ji dříve něco zdravotně trápilo, nasadili jsme jí tablety Sir Anton's Secret Vet a většinou byla do druhého dne fit.

Proto jsme se teď rozhodli dávat jí tyto veterinární tablety pravidelně, aby nám dlouho vydržela zdravá a vitální. Celá naše rodina užívá lidskou verzi tablet již 10 let a nedáme na ně dopustit.

 


 

 

 

3


 Bavorský barvář Winnie

 

Jsme dlouholetí uživatele tablet Sir Anton's Secret Vet a když nebylo našemu Winniemu dobře, léčili jsme ho stejnými tabletami, i když obsahují česnek.

Proto jsme moc rádi, že vznikla i zvířecí tableta, která má mírně změněné složení, vhodnější a šetrnější pro pejsky a kočičky. Winnie se krásně zklidnil a jeho srst se úplně rozzářila.

Koupili jsme mu celé velké balení a nelitujeme toho!

 

 

Zpět do obchodu