Sir Anton's Secret pro lidi

100% přírodní doplněk stravy pro lidi

3 335 Kč

100% přírodní doplněk stravy 

                                                                                       

Tablety Sir Anton´s secret vycházejí z lidského těla a způsobu, jak funguje. Stačí dodat kvalitní výživové látky a naše tělo ví přesně co a kde potřebuje. Ty nejúčinnější věci bývají ty nejjednodušší.

Člověk v dobré psychické i fyzické kondici nepotřebuje chemické preparáty či jakékoli umělé složky upravující jen jednotlivé části našeho těla a řešící pouze důsledky.

 

Jsme komplexní a složité bytosti a nejlepším řešením je podpořit tělo jako celek, dodat mu kvalitní stavební látky a ono ví nejlépe, kde je třeba začít a jak postupovat. Tímto způsobem je člověk v dobré fyzické kondici po celý život.

 

Balení: 4 krabičky po 30 tabletách

Dávkování: 2 tablety denně

Složky: Maka 500 mg; sušený extrakt green tea 60 mg; sušený extrakt česneku 37,5 mg; vit. C 40 mg (50% RHP); sójový lecitín 12,5 mg; sušený extrakt ginkgo biloba (24/6) 10 mg; vit. E (50% jako TE) 5 mg (25% RHP); vit. B6 0,5 mg (25% RHP); vit. A (jako RE) 0,1 mg (12,5% RHP); vit B9 0,05 mg (25% RHP)

Plnivo: mikrokrystalická celulóza; stabilizator: polyvinylpyrolidon; protispékavé látky: oxid křemičitý, stearan hořečnatý; potah: hypromelosa, mastek, polydextrosa, TiO2, riboflavin

RHP - referenční hodnota příjmu

 

Další informace o produktu naleznete zde.

Zpět do obchodu