Mám 13 roků starého psa baseta. Asi před rokem prodělal torzi žaludku a 3 měsíce poté infarkt míchy, kdy ochrnul na zadní nohy. Ze všeho se nakonec dostal. Byl ale poněkud neklidný a bojácný. Přestali jsme ho krmit granulemi kvůli špatné snášenlivosti a zvěrolékař nám kvůli tomu doporučil nějaké doplňky stravy (vitamíny).

Na internetu jsem se dočetl o výrobku Sir Anton’s Secret Vet, který byl určený zejména pro starší psy a rozhodl jsem se, že ho vyzkouším. Objednal jsem si tedy na zkoušku 1 balení a už po prvním týdnu jsem zaznamenal pozitivní výsledky. Pejsek začal být více přítulný, už se tolik nebál a celkově byl veselejší a spokojený. Poté už jsem neváhal a objednal rovnou 4 balení výrobku, což mi vystačí cca na 4 měsíce užívání (dostává 1 tabletu denně). Zároveň se mu zlepšila koordinace pohybu a soustředěnost.

Výrobek Sir Anton’s Secret Vet zaručeně přispívá k lepšímu a kvalitnějšími životu vašeho mazlíčka. Působí právě tam, kde je potřeba. V závislosti na problému či nedostatku zvířete mu i může prodloužit život. Doporučuji všem.

Michal Sabo