O nás

Jsme dlouholetí uživatelé a výhradní distributor českého produktu Sir Anton´s secret v ČR, obchodním zastoupením v USA a Anglii. Tento 100% přírodní doplněk výživy pro lidi se vyrábí již od roku 2006. Jedná se o komplexní doplněk výživy, který s měřitelnými výsledky pomáhá řešit mnoho zdravotních problémů. Po dlouholeté spolupráci s výrobcem a také díky zkušenostem našich klientů jsme zjistili, že Sir Anton’s secret má blahodárné účinky i na zdraví jejich zvířecích miláčků – pejsků, kočiček a dokonce i koní a proto byla vyvinuta jeho veterinární verze Sir Anton’s secret VET, která svým složením lépe vyhovuje potřebám zvířecího trávení i organismu.

Proč Sir Anton’s Secret

V roce 1962 byla WHO a UNICEF založena mezinárodní organizace MEDICINA ALTERNATIVA INTERNATIONAL (MAI), jejímž spoluzakladatelem a předsedou představenstva byl až do své smrti v roce 2005 Prof.Dr.Sir Anton Jayasuriya. Od svého vzniku MAI definuje globální strategii pro preventivní medicínu a veřejné zdraví, jako protipól moderní farmaceutické léčbě. Tato strategie zahrnuje kompletní poznatky klasické i tradiční medicíny. V současné době jsou členy MAI zástupci 106 zemí světa.

Prof.Dr.Sir Anton Jayasuriya se stal nositelem ceny Spojených národů za humanitu v medicíně (1982). Generální sekretář OSN Kofi A.Annan v roce 2007 udělil in memoriam vyznamenání United Nations Millenium Award za jeho celoživotní přínos humanitě.

Prof.Dr.Sir Anton Jayasuriya je autorem 97 odborných knih o léčbě z mnoha oblastí medicíny. Díky jeho zásluhám prošlo MAI již více jak 35.000 lékařů, klinických pracovníků a odborníků ze 127 zemí světa. Všichni se seznámili s vyučovacími metodami alternativní medicíny.

Mezi osobní pacienty Sir. Antona patřil mimo jiné i otec Billa Gatese, papež Jan Pavel II. a princ Filip (manžel anglické královny Alžběty II.).

Česká receptura i výroba

Autorem receptury a výrobcem tablet Sir Anton’s Secret je Jiří V. Ligotzký, PhD., který s Antonem Jayasuriyou douhá léta pracoval v jeho nemocnici v Colombu na Srí Lance.

Možnost pracovat pod osobním dohledem Sira Antona Jayasuriy, byla jedním z důvodů vzniku myšlenky zajištění výroby přírodního produktu, který bude plně respektovat zákonitosti alternativní medicíny spolu s východní filosofií.

Obchodní zastoupení v ČR

Unicus Communitas s.r.o.
www.unicusCommunitas.com

Obchodní zastoupení v USA

Anton Pets Us Distributing, Crystal River, Florida 34429
www.sirantonpets.com