Zkušenosti chovatelů

IH2A1683

Border Kolie, Pumi 16 let a Holka 10 let

Máme doma dvě border kolie důchodkyně. Matku a dceru. Zatímco matka Puminka ve svých mladých letech závodila velmi úspěšně v dogfrisbee (Mistryně Evropy v minidistance), její dcera Holka plnila funkci aktivního rodinného parťáka. Puminka oslavila neuvěřitelných 16 let života, Holce táhne na 10 let.

Zatímco Puminka celé dny prospí, je schopná odkráčet na malou procházku, kde se zapomíná a chodí velmi pomalu, Holka je stále aktivní, na procházkách běhá, ale celkově se její kondice poslední rok zhoršila. Navíc působí smutně. Obě jsou stále s velkým apetitem, klinicky zdravé, krom slabšího Puminky srdíčka, ale to už nikdo nespraví.

Přes kamaráda jsme se doslechli o podpůrných tabletkách pro staré psy Sir Anton´s Secret Vet a rozhodli jsme se vyzkoušet na Holce. Po cca čtyřech dnech nastaly změny. Holka ožila! Začala opět vyhledávat na zahradě hračky a být veselá.

Nedalo nám to a přikoupili jsme balení i pro Puminku. Navzdory tomu, že v jejím věku zázraky nečekáme… Osm dní se nic nedělo a pak se to stalo. Puminka na procházce zrychlila, dokonce sama popoběhla, přinesla klacíček (v 16 letech!), navíc máme pocit, že i lépe slyší nebo vnímá (reagovala na auto u silnice, což tak 2 roky nedělá). Půlhodinovou procházku si hezky užívá a zase víc čuchá.

Takže zázraky se sice nedějí, ale Sir Anton´s Secret Vet na nás fungoval velmi dobře a naše dvě důchodkyně doporučují.

Beata Štýbrová, majitelka časopisu Psí sporty

www.psisporty.cz

Eva Vaskova_Jenny

Pudlík Jenny

16 let

Jenny jsem si přivezla z útulku přesně před 15ti lety. Poslední dva roky se začala pravidelně při spánku pomočovat. Nejdříve jsem si myslela, že to je prostydnutí, pak jsem zkoušela i lékaře, ale ten mi jenom řekl, že je to stářím a poslal nás pro psí pleny.

Když jsem začala aplikovat Antonpets – každý den jenom půlku tabletky – tak jsem byla až překvapená, jak rychle se výsledky dostavily. Nakonec jsem začala pravidelně tabletu drolit do jídla, aby ji přirozeně snědla a postupně jsem sledovala, jak mi ožívá před očima. Nejenom, že už se vůbec nepomočuje (bez ohledu na počasí), ale je veselejší a jakoby mi omládla.

Eva Čejková – zakladatelka ŽENY s.r.o.

Batinka a Belinka 2022-01-20 at 12.32.32 (3)

Bígl Batinka

8 let

Naše celá rodina užívá humánní tablety Sir Anton’s Secret Ve a jsme všichni velmi spokojeni. Do naší rodiny patří i dvě fenky bígla Batinka (8 let) a Belinka (5 let). Naše psí holky mají obrovský a někdy zvláštní apetit.

 

Batinka na podzim měla velké zdravotní problémy. Snědla 9 pytlíčků od bonbonů, následovalo zvracení, neprůchodnost střev, operace a  kapačky. V té době mi pan Petr Tichý doporučil tablety Sir Anton´s secret Vet.

Z našeho „tělnatého“ pejska, který vždy byl spíše pejsek gaučový, kterému, když jsem hodila míček, tak ho šla schovat, abych už ji ho neházela, se stal štíhlý, veselý a živý pes..

 

Batinka naši mladší Belu stále provokuje ke hrám a dovádění… Kdokoliv vidí Batinku, tak se ptá, co jsme s ní udělali, že je to úplně jiný pes…Už se těším, až na jaře, po konzultaci s panem Tichým, uděláme ozdravnou kuru tabletami Sir Anton´s Secret Vet i naší kobylce Noře, která trpí nepříjemnou letní vyrážkou (svědění kůže přenášené larvami much).

 

Věřím, že jí to pomůže, stejně jako naší fence.

300x300_bobo

Bobó

Náš Bobó trpěl před rokem urputným ekzémem na břiše. Na veterinu jsme chodili několik měsíců, střídali různé léky (antibiotika, Betadine roztok….). Ekzém se během léčby vždy na chvíli zlepšil, ale po pár dnech opět objevil. Asi po půl roce jsme veterinu vzdali a na doporučení našich známých vyzkoušeli přípravek Sir Anton’s Secret Vet.

 

     

 

Přiznám se, že jsme tomu s manželem moc nevěřili, a nad poměrně vysokou cenou jsme chvíli váhali. Dnes, po cca dvouměsíčním užívání tohoto přípravku má Bobó břicho čisté a fotografie asi nepotřebují více komentáře.

Přípravek mohu jen a jen doporučit!!!

Winnie

Bavorský barvář Winnie

Jsme dlouholetí uživatele tablet Sir Anton’s Secret Vet a když nebylo našemu Winniemu dobře, léčili jsme ho stejnými tabletami, i když obsahují česnek.

Proto jsme moc rádi, že vznikla i zvířecí tableta, která má mírně změněné složení, vhodnější a šetrnější pro pejsky a kočičky. Winnie se krásně zklidnil a jeho srst se úplně rozzářila.

Koupili jsme mu celé velké balení a nelitujeme toho!

Emička (Martin Jerman)

Emička

5 let

Emičku už máme 5 let a milujeme ji nade vše. Kdykoliv ji dříve něco zdravotně trápilo, nasadili jsme jí tablety Sir Anton’s Secret Vet a většinou byla do druhého dne fit.

Proto jsme se teď rozhodli dávat jí tyto veterinární tablety pravidelně, aby nám dlouho vydržela zdravá a vitální. Celá naše rodina užívá lidskou verzi tablet již 10 let a nedáme na ně dopustit.

jezevčík_verunka

 Jezevčice Verunka

13 let

Naše Verunka nám zničehonic začala strašně otékat a pan veterinář nám navrhl její uspání. Prý má tak moc poškozené ledviny, že ji není pomoci. To jsme odmítli a rozhodli se vyzkoušet na doporučení našeho kamaráda tablety Sir Anton’s Secret Vet.

Verunka spolkla dva dny po sobě jednu tabletu a začala močit. Všude a pořád. Zmenšila se na polovinu a po pár dnech vypadala stejně, jako dřív. Žila s námi ještě skoro celý rok a potom v klidu odešla. Jsme za ten rok tabletám ohromně vděčni.

IH2A2011

Australský ovčák Shadow

2 let

Anton Pets pomáhá v praxi! Jaká byla první změna, kterou jsem vypozorovala? Shadow nechtěl poslední dobou žrát v cizím prostředí. V Chorvatsku se skoro vůbec nenajedl a na frisbee závodech také moc ne. V srpnu jsme pak byli na agi závodech, kde snědl všechno, co mu do misky přišlo!

Když jsem narazila na přípravek Sir Anton´s Secret Vet, pročetla jsem si detailně stránky, zjišťovala jsem si informace o doplňku stravy. A pak už jen začala přidávat do krmení. Byla jsem neskutečně překvapená účinkem, po pár týdnech užívání jsem pocítila, že má Shadow i více energie, možná až příliš.:-)

Proto si myslím, že úžasný účinek musí mít doplňky u psích seniorů, nebo u psů v extrémní zátěži! Další zlepšení se dostavilo přibližně po měsíci užívání a to kvalita srsti, hustá a lesklá. Doplněk je skvělý pro psí organismus, psychiku a pro lepší soustředění. Za nás určitě více energie, krásná srst a zvýšená imunita, přechod mezi létem a podzimem jsme zvládli úžasně. Děkujeme za péči @antonpetscz ! ????

Vanessa Toušková

A to je pro zatím vše. Tak co, vyzkoušíte Antonpets také?